Obecnie coraz popularniejsze jest zarabianie pieniędzy w internecie. Na poszczególnych stronach aż roi się od różnego rodzaju propozycji i jedne są lepsze, a inne gorsze. Zobacz, jak może wyglądać praca przez internet i kiedy warto się nią zainteresować. Przekonaj się, na czym i ile można zarobić.

Czym jest MLM?

MLM to skrót od multi level marketingu, czyli marketingu wielopoziomowego. Chodzi o pewien sposób promocji, gdzie buduje się grupę sprzedażową i zadaniem tej grupy jest sprzedawanie i powiększanie się, tak by zbudować jak największą strukturę. Osoba, która zaprosi kogoś do swojej grupy, zarabia prowizję od wszystkich transakcji, które przeprowadzi osoba zaproszona. MLM może być traktowany jako praca przez internet, ale też jako praca związana z bezpośrednim kontaktem z klientem. Im większą grupę zbudujemy, tym lepiej, dlatego że wtedy nasze zarobki urosną.

Jaki można zarabiać w MLM?

Zarabianie w MLM-ie jest z reguły proste. Oczywiście każdy MLM ma inne zasady, dlatego, zanim zaczniesz działać, musisz te zasady poznać, żeby wiedzieć, jak być efektywnym. Można zarabiać na sprzedaży różnego rodzaju produktów – począwszy od kosmetyków, przez chemię domową, suplementy, produkty spożywcze a na ubraniach i gadżetach sportowych kończąc. Największy potencjał sprzedażowy mają kosmetyki, w tym perfumy oraz suplementy diety. Tego kupuje się na potęgę, a że ceny standardowo są dość wysokie, to każdy szuka okazji, żeby wydać mniej. Dlatego też taka praca przez internet przy sprzedaży na własnej stronie oraz praca bezpośrednia podczas sprzedaży klientom na spotkaniach, to bardzo opłacalny biznes.

Zarabiają w MLM-ie, można budować własną stronę www, można sprzedawać poprzez portale aukcyjne, można sprzedawać bezpośrednio klientowi i wciągać go w swoją strukturę sprzedaży. Tak naprawdę można wiele rzeczy i na różne sposoby, byleby tylko nie kolidowały one z tym, jaka jest wizja firmy i jakie są jej postanowienia. Praca online może być łatwiejsza, bo możliwe jest dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów.

Ile można zarobić na MLM-ach?

Praca przez internet w multi level marketingu może przynieść naprawdę duże zyski. Jasne jest, że standardem są stawki rzędu kilku tysięcy złotych. Początkujący mogą zarobić kilkaset złotych, natomiast osoby na wyższy poziomie w grupie, nawet kilkadziesiąt albo kilkaset tysięcy złotych. To działa w ten sposób, że im wcześniej przyłączymy się do jakiegoś MLM-u, tym większe mamy szanse na to, by dużo zarabiać. Im później dołączymy do struktury, tym te szanse mniejsze. Niemniej jednak standardem już na starcie jest kilkaset złotych miesięcznie, a to już naprawdę super sposób na to, żeby dorobić sobie do pensji.

Leave a Comment